O nas:

Akademia Elfów to bezpieczny i kolorowy świat stworzony dla dzieci, w którym mogą spokojnie spędzać czas, a my pomagamy Rodzicom i Dziecku w trudnej chwili rozstania.

W ciągu pierwszych lat życia umysł dziecka kształtuje fundament, na którym wybuduje cały swój przyszły świat. Zafascynowani siłą i potrzebami dziecięcych umysłów, magią dziecięcej wyobraźni stworzyliśmy miejsce, gdzie dzieci mogą się bawić, poznawać świat, rozwijać się i realizować swoje potrzeby.


Nauczyciele z Akademii Elfów to wykształcona kadra pedagogiczna z doświadczeniem nauczycielskim zdobytym zarówno w przedszkolach, jak i szkołach podstawowych. Wychowawczynie z Akademii Elfów to nie tylko wykwalifikowane nauczycielki. Jesteśmy matkami, wiemy więc jak cenne i delikatne są dzieci. Rozumiemy, czym jest miłość, ciepło i zaufanie, którym dzieci obdarzają swoich nauczycieli.

Dbamy, aby każdą chwilę Dzieci spędzały w aktywny, atrakcyjny i pożyteczny dla nich sposób. Kreatywne opiekunki, towarzystwo innych dzieci gwarantują naszym Podopiecznym dobrą zabawę i mile spędzony czas.

Do naszej Akademii Elfów zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–17:00.

przedszkole-i-zlobek-akademia-elfow-o-nas.jpg

Pozytywne emocje

Miłość, ciepło i zaufanie są dla nas bardzo ważne, między innymi to dzięki nim dzieci uczą się jak rozpoznawać pozytywne emocje.

Zabawa

Różnorodne zajęcia, w których uczestniczą dzieci, pozwalają im poprzez zabawę poznawać świat oraz rozwijać własną osobowość i charakter.

Wykształcona kadra

Nasi nauczyciele posiadają doświadczenie pedagogiczne zdobyte zarówno w przedszkolach, jak i szkołach podstawowych.

Edukacja

Każdy dzień to dawka wiedzy, którą prezentujemy w taki sposób, aby nasi Podopieczni nie byli znudzeni nauką.

Kreatywność

Dzieci są zafascynowane światem, dlatego staramy się rozwijać w Podopiecznych indywidualny styl myślenia, zainteresowanie tworzeniem oraz odkrywaniem nowego.

Tolerancja

Jako ludzie różnimy się między sobą, dlatego staramy się uczyć dzieci tolerancji, akceptacji i zrozumienia.

Nasze dane:

Nasz adres:
ul. Kazimierza Wielkiego 117
30-074 Kraków

tel. 698 533 322

Placówka dotowana przez Urząd Miasta Krakowa

Strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ok