W naszym żłobku w ramach czesnego:

5 dni w tygodniu

Całodzienna opieka nad dziećmi w wieku od 20-tego tygodnia do 3 lat przez cały rok, w dniach od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-17.30.

Fachowa opieka

Wysoko wykwalifikowany personel z wyższym wykształceniem pedagogicznym i doświadczeniem zawodowym w pracy z dziećmi.

Opieka nad niemowlakiem

Dbamy o to, by najmłodsze Pociechy czuły się u nas jak w domu. Mają swoją bawialnię i wykwalifikowane Opiekunki, które zapewniają im ciepło i poczucie bezpieczeństwa.

Nowoczesne wnętrza

Nowoczesne, estetyczne, słoneczne i bezpieczne pomieszczenia zapewniające komfortowe i bezpieczne warunki pobytu w małych grupach.

Zajęcia

Bogaty wachlarz zajęć, wśród których znajdują się początki języka angielskiego, zajęcia z logopedą, gimnastyka umysłu i ciała, zajęcia z elementami rytmiki i tańca oraz liczne zajęcia ruchowe.

Kontakt z przyrodą

Posiadamy własny ogródek, w którym dzieci mogą w sposób bezpośredni i bezpieczni zapoznać się z otaczającą nas przyrodą. Ze starszymi dziećmi wychodzimy na spacery.

Smaczne jedzenie

Zdrowe i smaczne wyżywienie dostarczane przez firmę catringową "Gościniec".

Wycieczki

Organizujemy wyjścia między innymi do teatrów, zoo, muzeów.

Cennik Żłobka

Zgodnie z Umową opłaty za Niepubliczny Żłobek należy dokonać z góry, do 5 dnia miesiąca, doliczając do czesnego opłatę za wyżywienie (ilość dni x stawka żywieniowa).
Cennik obowiązuje od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r.


Kwota dofinansowania udzielanego żłobkowi przez Gminę Miejską Kraków w roku 2019:
  • Dofinansowanie do opieki nad dzieckiem – 1,7 zł brutto za każdą godzinę pobytu dziecka w żłobku.
  • Dofinansowanie udzielono na okres od dnia 1 stycznia 2019 roku do dnia 31 grudnia 2019 roku.

Wpisowe

Jednorazowa bezzwrotna opłata (istnieje możliwość rozłożenia kwoty wpisowego na raty po wcześniejszym ustaleniu indywidualnie z każdym rodzicem).
0

Karnet żółty

Powyżej 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku.
0
Po odliczeniu dofinansowania z UMK
0

Karnet fioletowy

4-5 godzin dziennie od poniedziałku do piątku (110 godz. na miesiąc)
0
Po odliczeniu dofinansowania z UMK
0

Wariant "na godziny"

Od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-17:30.
0 zł/h

Wariant "na godziny" po godz. 17.30

Cena za 1h
0 zł/h

Opieka nocna

Opieka nocna w tygodniu oraz w weekendy w godz. 19:00-7:00 / po wcześniejszej rezerwacji (w ramach potrzeb)
0 zł/h
Do powyższych cen należy doliczyć dzienny koszt wyżywienia w Żłobku - 14,00 zł*/dziennie
Dzieciom rodzice mogą przynosić jedzenie: mleko, deserek w słoiczku z atestem, obiadek w słoiczku z atestem, sok, kaszkę. W takim przypadku nie doliczamy opłaty za wyżywienie.

Przy zapisie rodzeństwa kolejne dziecko ma 15% zniżki!


UWAGA! Wpłata wpisowego jest traktowana jako podpisanie umowy przedwstępnej i w związku z tym jest ona bezzwrotna. Umowa obowiązuje przez jeden rok. Po zakończeniu 12-miesięcznego okresu umowy dziecko ma pierwszeństwo przyjęcia na następny rok, a wpisowe zostanie obniżone do 100 zł. Obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia umowy liczony od dnia pisemnego złożenia wypowiedzenia w placówce. 

Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń i ograniczoną ilość miejsc przyjmujemy tylko zapisy Dzieci, które będą poprzedzone dokonaniem wpłaty wpisowego.

Numer konta bankowego:
ING 63 1050 1445 1000 0090 7272 6392

Kwota dofinansowania udzielanego
przez Gminę Miejską Kraków na rok 2019

W roku 2019 Gmina Miejska Kraków udzielać będzie dotacji (dofinansowania) do dzieci objętych opieką.
Podstawowa kwota dotacji (dofinansowania) udzielanej przez Gminę Miejską Kraków wynosi 1,70 zł za godzinę opieki nad dzieckiem.

Zgodnie z podpisaną z Gminą Miejską Kraków umową, w okresie otrzymywania dotacji, zobowiązani jesteśmy do pomniejszania wysokości miesięcznych opłat za objęcie opieką dziecka (tzw. „czesne”) o kwotę nie niższą niż kwota uzyskanej od Gminy dotacji. Miesięczna kwota o jaką obniżone zostaną opłaty za opiekę wyliczona zostanie według wzoru: ilość godzin zapewnienia opieki dziecku w danym miesiącu (liczona na podstawie zawartej z rodzicami lub opiekunami prawnymi umowy) x 1,70 zł.
W przypadku objęcia opieką dziecka z orzeczeniem o niepełnosprawności Gmina Miejska Kraków udzielać będzie podmiotowi świadczącemu opiekę dodatkowej dotacji (dofinansowania) w wysokości 2,40 zł za każdą godzinę opieki nad dzieckiem. Powyższa kwota nie będzie miała wpływu na wysokość opłat ponoszonych przez rodzica lub opiekuna prawnego.
Jednocześnie informujemy, że dotacja (dofinansowanie) dotyczy wyłącznie dzieci zamieszkałych na terenie miasta Krakowa.
Ewentualne uwagi dotyczące udzielanych dotacji należy kierować do Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, ul. Czerwieńskiego 16, 31-319 Kraków tel. 12 616-92-84, e-mail: sz.umk@um.krakow.plZainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!

Nasze dane:

Filia 1 (żłobek)
ul. Kazimierza Wielkiego 71
30-074 Kraków

Filia 2 (przedszkole)
ul. Kazimierza Wielkiego 117
30-074 Kraków

tel. 698 533 322

Strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ok