Rekrutacja do żłobka

Rekrutacja do żłobka trwa cały rok. Z opieki w naszym żłobku na Krowodrzy mogą korzystać dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 lat.

Cena żłobka uzależniona jest od wybranego karnetu oraz tego czy maluch objęty jest dotacją udzielaną przez Gminę Miejską Kraków.

Jak wygląda rekrutacja do żłobka Akademia Elfów?

Zapisanie dziecka składa się z kilku etapów. Aby zapisać dziecka do żłobka Akademia Elfów Rodzic powinien skontaktować się z nami i umówić się na spotkanie w celu obejrzenia placówki. Jeśli żłobek spełni oczekiwania Rodzica, przechodzimy do podpisania umowy i omówienia wyprawki dla dziecka.
Image
W pierwszym kroku rekrutacja do żłobka opiera się na telefonicznym lub mailowym umówieniu się rodzica na spotkanie w celu oglądnięcia placówki.
Image
Po obejrzeniu placówki, rozmowie, przyjrzeniu się funkcjonowaniu żłobka, jeśli Rodzic jest zdecydowany na zapisanie dziecka do Akademii Elfów, podpisuje odpowiednie dokumenty.
Image
Po uzupełnieniu wszystkich dokumentów i podpisaniu umowy Rodzic otrzymuje listę rzeczy, tzw. "Wyprawkę", którą powinien przynieść do żłobka, aby maluch miał najpotrzebniejsze rzeczy osobiste.

Dowiedz się więcej

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat naszego żłobka, obejrzenia zdjęć, dowiedzenia się więcej o kadrze oraz cenach w żłobku.

Wyprawka do żłobka

Wyprawka to zestaw rzeczy, które będą niezbędne maluchowi w czasie spędzanym w żłobku. Są to przybory i artykuły higieniczne, ubrania na zmianę, pościel oraz butelka i smoczek jeśli maluch nadal z niego korzysta. Wszystkie rzeczy należy podpisać.

Oto lista co powinno znaleźć się w wyprawce do naszego żłobka:

  • Uniwersalne ubranko na zmianę (trzy pary: spodni, skarpetki, koszulki, majtki). Na wypadek, gdyby ubrudziło się lub zmoczyło.
  • Buciki: Jeśli dziecko już chodzi, potrzebne mu będą także buciki na zmianę. Zwróć uwagę, aby ich podeszwa nie była śliska, zmniejszy to ryzyko bolesnych upadków. Jeśli dziecko chodzi jedynie w skarpetkach dla Nas nie ma żadnego problemu.
  • Poduszka i kołderka: Pamiętaj o poduszce, kołderce lub kocyku, poszewkach na nie oraz prześcieradełku (najlepiej z gumką).
  • Pieluchy, chusteczki, krem.
  • Butelka; Smoczek (jeśli dziecko korzysta).
  • Czapka, rękawiczki, szalik (w okresie zimowym).
  • Czapeczka lub chustka, krem z filtrem (w okresie letnim).

Nasze dane:

Filia 1 (żłobek)
ul. Kazimierza Wielkiego 71
30-074 Kraków

Filia 2 (przedszkole)
ul. Kazimierza Wielkiego 117
30-074 Kraków

tel. 698 533 322

Placówka dotowana przez Urząd Miasta Krakowa

Strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ok