W naszym żłobku

Kontakt z przyrodą

Posiadamy własny ogródek, w którym dzieci mogą w sposób bezpośredni i bezpieczni zapoznać się z otaczającą nas przyrodą. Ze starszymi dziećmi wychodzimy na spacery, w czasie których poznają najbliższą okolicę i uczą się zachowania na drodze.

Organizujemy wycieczki edukacyjne w atrakcyjne dla dzieci miejsca, m.in. do teatrów, zoo, muzeów.

Opieka nad niemowlakiem przez 5 dni w tygodniu

Nasz żłobek na Krowodrzy jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-17:00. W tym czasie dbamy o to, aby najmłodsze Pociechy czuły się u nas jak w domu. Mają swoją bawialnię i Opiekunki, które zapewniają im ciepło i poczucie bezpieczeństwa. W naszym żłobku przez cały rok opiekujemy się dziećmi w wieku od 20-tego tygodnia do 3 lat.
Opiekę nad dziećmi sprawuje wysoko wykwalifikowany personel z wyższym wykształceniem pedagogicznym i doświadczeniem zawodowym w pracy z dziećmi.

Smaczne jedzenie

Zdrowe i smaczne wyżywienie dostarczane przez firmę catringową "Pan Obiadek".

Posiłki to:

  • I śniadanie,
  • II śniadanie,
  • obiad 2 daniowy
  • podwieczorek.

Istnieje możliwość zamawiania diet. 

Nowoczesne wnętrza

Nowoczesne, estetyczne, słoneczne i bezpieczne pomieszczenia zapewniające komfortowe i bezpieczne warunki pobytu w małych grupach.

Zajęcia w żłobku Akademia Elfów

Bogaty wachlarz zajęć, wśród których znajdują się początki języka angielskiego, zajęcia z logopedą, gimnastyka umysłu i ciała, zajęcia z elementami rytmiki i tańca oraz liczne zajęcia ruchowe.

Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne w żłobku to nie tylko świetna zabawa dla dziecka, to przede wszystkim forma nauki, która pozwala rozwijać m.in. samodzielność, wyobraźnię, ćwiczy motorykę małą. Edukacja plastyczna to także świetny sposób na regulację emocji u dziecka. Poznawanie przez maluchy różnych technik plastycznych, takich jak: malowanie, rysowanie, kolorowanie, lepienie czy wyklejanie, pobudza je do kreatywnego działania.

Rodzice mogą podziwiać prace swoich pociech na tablicy w żłobku.

Zajęcia logopedyczne

Zajęcia logopedyczne w żłobku mają na celu zapobieganie powstawaniu zaburzeń mowy oraz niwelowanie istniejących już nieprawidłowości. Dzieci poprzez różne zabawy logopedyczne ćwiczą oddech, usprawniają aparat artykulacyjny (ćwiczenie warg, języka, żuchwy), a także aparat mowy (żucie, połykanie, odgryzanie). Słuchając wierszyków, historyjek i bajek logopedycznych, maluchy uczą się poprawnej artykulacji głosek, nowych słów, budowania dłuższych wypowiedzi, a także rozumienia wypowiedzi.
Wszystko to co robią dzieci na zajęciach logopedycznych sprawia, że mówią coraz więcej i coraz wyraźniej.

Język angielski

Wszystkie zajęcia w żłobku mają na celu rozwój maluszków w najbardziej naturalny dla nich sposób, czyli poprzez zabawę. Nauka języka angielskiego odbywa się w ten sam sposób, to nabywanie umiejętności językowych w czasie zajęć związanych m.in. ze śpiewem, ruchem, komunikacją z lektorem. Dziecko uczy się słów ze słuchu, w późniejszym etapie zdań, a w dalszej edukacji języka powiąże mowę z czytaniem i pisaniem.
Nieświadome nabywanie umiejętności językowych jest charakterystyczne dla małych dzieci, warto wykorzystać ich ciekawość i chęć nauki.
Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami!
plansza_informacyjna_PFR_poziom.jpg

Nasze dane:

Filia 1 (żłobek)
ul. Kazimierza Wielkiego 71
30-074 Kraków

Filia 2 (przedszkole)
ul. Kazimierza Wielkiego 117
30-074 Kraków

tel. 698 533 322

Placówka dotowana przez Urząd Miasta Krakowa

Strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ok